| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani si acum 3 saptamani am facut sex cu o femeie de 34 de ani iar de cateva zile am observat ca am preputul rosu, nu ma mananca si nici nu ma ustura, doar e rosu. Sa fie oare vreo boala cu transmitere sexuala ori o iritatie sau nu e nimic?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai facut cu prezervativ? Sau fara? O cunosti pe acea femeie sau e de pe vreun site? Cel mai bine mergi la urologie sa te consulte medicul, poate te a infectat cu ceva sau este o usoară iritatie in urma sexului, nimeni nu stie decat medicul.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la analize medicale, la un cabinet DERMATO-VENERICE si vei afla daca esti infectat cu ceva.
Ce ma suprinde este, dar prezervativ de ce nu ai folosit?
Este evident ca una de 34 de ani nu se indragosteste de un adolescent de 19 ani, deci femeie de "profesie usoara", care are toate sansele sa fie infectata cu diverse boli.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu te-ai protejat?

Daca nu, atunci probabil exista sansa sa fie si ceva iritatie. Mai mult de atat, nu te putem ajuta. Doar o vizita la medicul specialist.

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic dermatolog care sunt cauzele fenomenelor de care vorbesti.

| Sofer a răspuns:

Fă-o protejat dacă nu cunoști femeia de mult timp.

| cristimihailov a răspuns:

Se pare ca bts-ul te saluta.

| cristimihailov a răspuns:

Ai vrut gaina batrana fara protectie... acum na, plateste.

| SG1995 a răspuns:

Mai ai folosit lubifriant sau pe uscat?