| vladuts3 a întrebat:

Salut, TPU. Am 19 ani si nu-mi dau drumul, tot ceea ce iese e un lichid alb putin lipicios...

6 răspunsuri:
| alexcoman34 a răspuns:

Acel lichid alb laughing, care spui tu inseamna ca iti dai drumu...
Sper ca te-am ajutat!

| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca te referi ca iese o cantitate mult mult prea mica de sperma asta nu e ok. Sau poate te referi ca n-ai deloc orgasm? Fii si tu mai explicit.

| vladuts3 explică (pentru AlexanderAdrian):

Pai, da, am senzatia aia ca-mi dau drumu, dar, nu iese sperma. iese acel lichid alb un pic lipicios...

| vladuts3 explică:

M-am exprimat gresit, imi dau drumul, dar nu sperma, nu stiu ce e chestia aia. E un lichid albicios asa, nu prea lipicios...

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru vladuts3):

Ok deci ai orgasm doar ca nu iese mare lucru.

Important e daca ce iese e un alb laptos sau e un alb aproape complet transparent. Oricum nu e in regula.

E posibil sa ai ejaculare retrograda parca asa se numea, adica produci sperma doar ca nu se elimina pe unde trebuie.

Trebuie cu toata jena sau discomfortul sa mergi la medic sa-ti faca niste investigatii.

| vladuts3 explică (pentru AlexanderAdrian):

Multumesc mult