| GL757W a întrebat:

Salut TPU! AM 20 ani dar ma simt atras de femei mature din punct de vedere sexual este normal? Rog sa raspunda femei 30+

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O femeie matura din punct de vedere sexual va avea rabdare cu tine si va intelege orice,nu se va grabi sa te eticheteze,nu va pleca brusc trantind usa,nici nu va rade si nu va ridiculiza totul cu cele cateva zeci de amice de pe Instagram.
In plus, ceea ce este normal si ceea ce nu este, hotaraste fiecare in forul lui interior si nimeni altcineva!
Gusturile nu se discuta si instinctul trebuie ascultat, asa ca esti liber sa faci absolut orice doresti, mai ales in patul tau!

| Violleta2022 a răspuns:

Cauta pe site-urile de dating si sexting, ca TPU nu este pentru asa ceva!

| iulia0514 a răspuns:

Da este normal! Îți plac femeile mai mature pentru ca îți inspira încredere și siguranță!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu la 20 de ani caută fete de maxim 20 de ani că alea sunt de tine.

| MihaȘtef904 a răspuns:

Bună! Părerea mea este că DA este normal, eu de exemplu sunt atrasă de bărbați mai mari decât mine, consider că am ce învața de la ei, sunt mai maturi în gândire etc, poate de accea și ție îți plac femeile, nu fetițele laughing

| Mirelawdym a răspuns:

Buna, recomand sa nu te mai agiti atat, deoarece este ceva normal! Incearca sa te mentii bine la varsta ta si sa profiti de fiecare sansa avuta! Eu la varsta ta faceam dragoste doar cu barbati mai mari ca si mine, deoarece vaginul meu cerea asta. Intra pe un site de dating.