| RomanCr a întrebat:

am aproape 16 ani si nu am avut nicio prietena pana acum. Este normal?
Tin sa precizez ca am mai vorbit cu fete, dar doar ele se bagau in seama cu mine, eu nu puteam sa incep conversatia

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nimic anormal.
Cunosc persoane la 30 de ani care nu au avut o relaţie şi nici nu simt nevoia.
Ai timp pentru relaţii.
Mai întâi învaţă, maturizează-te, realizează-te în viaţă, abia apoi când vei fi copt la mine, fă-ţi o relaţie stabilă.
Alege atunci când eşti matur şi ai ceva experienţă de viaţă.winking

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Salut! Tu definești normalitatea (subiectivă) în acest context, deci, da, este normal dacă asta crezi tu.

| Sofer a răspuns:

E normal. E timpul sa îți faci una, dacă te abordează fetele.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce nu puteai incepe conversatia? Aveai gura legata sau ce?

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu toti baietii sunt asi in a vorbi cu fetele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am 17 ani si nu am avut, deci da, este normal!

Răspuns utilizator avertizat