| OrlandoBaiatulDeAur a întrebat:

Salut TPU,am avut un contact sexual cu o fata, si sa precizez ca am 18 ani,eu i-am bagat-o adanc dar ea nu simtea nimic, asta inseamna ca nu mai era virgina?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu simtea a facut sex cu altii care o aveau cat un cal si sa obisnuit

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca o ai mica

| Violleta2022 a răspuns:

Asta inseamna ca tu ai un cuc foarte mic si subtire si nu ai cum sa satisfaci o fata/femei.
Cat despre deflorare, este ceva mai complicat
Daca himenul ei este perforat de la mama natura si cum penisul tau este f subtirel, este clar de ce nu a simtit nimic, la penetrare, nu a curs sange si nici nu aiobtinut vreo reactie de la fata.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-a spus chiar ea ca NU simte nimic? Sau asa ti s-a parut tie? Sigur nu te-ai gandit ca ar putea exista si posibilitatea ca fata sa practice masturbarea intravaginala si vaginul sa fie largit dar ea cu toate acestea sa fie virgina si de fapt de vina sa fie... puta ta, mica si subtirica. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Goete a răspuns:

Ce i-ai bagat adanc? Incearca sa ii stimulezi clitorisul.

| ywar a răspuns:

I-ai bagat-o adanc? Esti barbat, ce sa zic. Si o bag adanc si cateodata ocoleste inima, si probabil splina. Sigur nu mai e virgina, dar e simtita ca simte. Cel putin in cazul meu.

| DorelExpertu a răspuns:

Mno, asta inseamna ca ai dotarea mica.

| eugeniu2020 a răspuns:

Asta inseamna ca nu stii a face sex si esti un incepator prost!