| TrustStyle a întrebat:

am descarcat un film..si am descarcat si subtitrarea pentru el....intrebarea e in felul urmator : cum adaug pe un cd/dvd filmul (asta stiu, cu nero ) dar sa ruleze si subtitrarea cand il voi pune in dvd player la TV.
Daca le dau burn la amandoua pe dvd nu merge(ruleaza fara subtitrare)...deci cum?

1 răspuns:
| kagome17 a răspuns:

Faci un fisier unde pui si filmu si subtitrarea... dupa dai burn doar la acel fisier care are si filmu si subtitrarea....eu asa am facut si la mine merge