| Nicusor066 a întrebat:

Salut TPU,am facut o partita nebuna de sex cu logodnica mea,si acesta s-a excitat foarte tare si sexul a devenit si mai nebun si rapid
Problema este ca am niste zgarieturi pe penis,pe interior nu exterior
Ce sa fac sa nu ma mai usture,nu ma pot da cu cremă, mar ustura si mai tare

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Hai sa fim seriosi. Ne poti explica cum ai reusit performanta de a -ti observa si studia starea peretelui uretrei. happy

| Andreeush a răspuns:

Poate ai o infecție urinară.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zgârieturi în interiorul penisului? Cum vine asta?

| acerr a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesant,poate fata are ceva sterilet pus rau, cine stie

| acerr a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce tare \prima data aud asta, daca are si maine nu e de gluma

| GouDidodino a răspuns:

Cred ca te referi la senzația de usturime, zgarieturi pe interior, nu stiu cum ai fi putut să le vezi, LOL grav, probabil este o infecție urinara luată de pe la iubita ta si poate tu nu ești singurul ei iubit

Răspuns utilizator avertizat
| acerr a răspuns:

Pune apa calduta in borcan si o linurita de bicarbonat, si baga puta acolo 10 secunde, si ulei de cocos daca ai e f bun, vindeca

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Las o mai usor cu sexul ca o sa inceapa sa ..........crape

| Ana7807820 a răspuns:

Infectie urinara?