| rellick a întrebat:

Am facut sex cu iubita, iar ea a avut 10 orgasme
Partida a durat 2 ore, iar eu in tot acest timp nu mi-am dat drumul
Care credeti ca e problema?
Dau funda in functie de seriozitate

8 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Sal. nu glumesc nu fac misto de tine chiar te cred si spun pentru ca am trecut si eu prin asta am patit si eu odata asa ca tine, eram in Cehia(Plzen) cu o fata Sandra o chema era slovaka tipa 18 ani, nu stiu daca a durat 2 ore dar chiar a durat foarte foarte mult si chiar daca eram amandoi excitati ea era in al 9-lea cer mai multe iar eu chiar nu am putut sa termin probabil si din cauza ca inca nu voiam cu adevarat, era seara, ne-am bagat la somn iar dimineata cum ne-am trezit am inceput din nou si dupa 5-6 min am terminat si eu, urmatoarele au fost normale ca si altele deci nu stiu ce sa zic, posibil sa fii fost psihic ceva, ceva care sa nu te simti in largul tau, sau ati facut undeva unde nu erai in siguranta, totusi eu tin minte ca in capul meu in timp ce faceam cu tipa eu imi tot repetam in gand "sa nu termin asa de repede ca e prea bine" "inca nu" "mai vreau" etc.

M-ai sunt momente cand chiar te poti controla cu mai mult decat te astepti si este un lucru frumos.

| Emilian65 a răspuns:

In timpul celor doua ore de sex, este imposibil sa nu fi ejaculat macar odata. Ejacularea s-a produs fara ca tu sa-ti dai seama.

| Sofer a răspuns:

Foarte fericita trebuie sa fie iubita ta cu 10 orgasme.

| Necunoscut112 a răspuns:

10 orgasme, 2 h laughing)

| Bernardus a răspuns:

Prietene, daca tu vorbesti serios e opusul unei probleme

| EmanuelKant a răspuns:

Johnny Sins?

| sir sanjei a răspuns (pentru EmanuelKant):

Pare mai degraba Rocco Siffredi!

| LiquorWitNoJuice a răspuns:

A venit vacanta. Se vede...