| TeoTudor a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea, iar astazi a fost ultima zi a ei de menstruatie. Pentru cateva secunde am facut-o neprotejat, 10 secunde maxim ( doar 2-3 penetrari. chiar foarte putin mai mult niste atingeri ) si apoi am folosit prezervativ iar cand am terminat ei i-au curs cateva picaturi de sange. Ar fi vreo sansa sa ramana insarcinata?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, erai in perioada nefertila.

| T2LS a răspuns:

Nu prea.

| RedBull69 a răspuns:

Nu e însărcinată e de la ciclu ia mai curs câteva picături nu e nu stiu ce stai linistit