| XLEMON123 a întrebat:

Salut TPU.
Am făcut sex protejat cu o fata acum 2 zile.
Tin sa precizez ca a fost de 2 ori una dupa alta iar ambele protejate si ejaculate in afara vaginului.
Prezervativele verificate si nu erau sparte.
Dupa primul contact am spalat super bine zona mea..Insa pe primul prezervativ(nu am ejaculat in ea) erau urme albe, dar nu cred ca era sperma ci scuipatul meu, repet, nu era spart si nici nu ea nu am ejaculat.
Este vreo sansa sa fi ramas?
Ofer funda.
Imi pare rau de intrebarea stupida dar sunt speriat.

Răspuns Câştigător
| Floridori a răspuns:

Nu este insarcinata.Acele "urme albe" pe care le-ai vazut pe prezervativ sunt,de fapt,secretie vaginala, foarte normala(atata timp cat nu are miros specific)in cazul tuturor femeilor sanatoase.Iar daca parteneta ta era excitata, este firesc sa se lubrifieze in mod natural si ca acea secretie sa fie perceputa mai usor, ea fiind eliberata in cantitati mai mari in timpul penetrarii, atunci cand exista excitare. Felicitari ca folositi prezervativul si cu siguranta ca asta va va feri de sarci nedorite si pe viitor.Mult succes va doresc si nu va faceti griji deoarece in conditiile descrise de tine, nu exista posibilitate de sarcina!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat ambele partide sexuale au fost protejate de la cap la coada, nu sunt sanse de sarcina.

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu poate sa ramana gravida.

| Sofer a răspuns:

Nu sunt șanse dacă te-ai protejat.

| Goete a răspuns:

Cu tine dupa astea doua partide (doua pentru tine, pentru ea poate 5 sau poate nici una) nu sunt sanse de sarcina.
Dar ce raspuns ai vrea, ca s-a teletransportat sperma? Ai luat toate masurile de protectie.

Răspuns utilizator avertizat
| tzionut a răspuns:

Nu omule. Fata nu e insarcinata. A fost doar excitata.