| Cocean30 a întrebat:

am gasit acum ceva timp pe internet"cum sa-ti dai drumul inauntru"! Procedura consta in a te masturba si inainte de a ejacula trebuie pus degetele intre anus si testicule(mai exact unde s ar afla prostata) si cand te masturbezi ai aceleasi senzatii, dar nu-ti mai dai drumul.Am incercat asta de curand din curiozitate.Ce se poate intampla, cu ce te poate afecta daca faci asta(pentru ca mi se pare ciudat ca nu ejaculezi, unde se duce sperma)?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic rău. Sperma va pătrunde în vezica urinară, de unde va ieși la următoarea urinare. Sau pur și simplu, dacă ești destul de priceput, nu va mai fi ejaculată deloc și rămâne la locul ei.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă te tot joci așa cu fiziologia actului sexual și o zăpăcețști, s-ar putea să ajungi să nu mai funcționeze cum trebuie atunci când ai vrea să servești o parteneră.