| kingrobinho a întrebat:

Am inceput sa vorbesc din nou cu fosta mea prietena dar totusi parca tot la fel ca inainte e, cu o mica imbunatatire.
Pai eu de fiecare data trebuie sa intru in vorba cu ea(daca fac asta, vorbim bine si frumos vreo cateva ore) dar ea mai niciodata nu imi trimite vreun mesaj. Sau eu trebuie sa deschid aproape tot timpul subiectul de discutie, si e destul de iritant(Pe Facebook mai zice si ea ceva, dar in Real Life nimic)
Ea e tipul ala de fata mai timida, tacuta si asta ma face sa cred ca e mai timida, dar nu stiu ce sa cred.
Tin sa mentionez ca era asa si cand eram impreuna.
Deci ce credeti ca e cu ea? PS: Eu sunt mai neexperimentat, nu vreau comentarii gen ca e la mintea cocosului sau stiu eu ce. Doresc niste pareri.

1 răspuns:
| Padure_Petronela_Roxana_1995 a răspuns:

Cand apar lucruri de genul acesta dupa parerea mea si experienta mea, e vorba despre alt baiat sau barbat in viata ei, iar cu tine vorbeste ori numai de plictiseala ori inca nu e sigura treaba cu celalalt tip, indiferent daca esti timida sau nu persoana pe care o iubesti trebuie sa stie ce te deranjeaza iar asta se face doar prin comunicare, iar o relatie de durata se bazeaza pe comunicare, incredere, adevar si deschidere totala fata de partener