| r7875567099998 a întrebat:

Am mai postat intrebari aici, am 16 ani si sunt gay,aseara am facut sex cu un prieten (vreau sa mentionez ca am mai facut cu el, doar cu el)el are 17 ani,acesta mi.a facut sex anal si ma doare putin anusul, este normal? Baiatul are un penis de vreo 18 cm,a si in anusul meu, oricum pot sa patesc ceva de la durere? Aceasta nu este foarte puternica

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In afara posibilitatii de a se fi produs fisuri anale care sa provoace durerea, in acest moment altceva nu prea se poate produce. Cu timpul doar, s-ar putea sa ai probleme cu sfincterul anal si implicit si cu incontinenta anala. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Dacă e doar durere - va trece.
Data viitoare folosiți mai mult lubrifiant!

| Drimmero a răspuns:

Vai de capul vostru!

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai ce sa patesti. Durerea va trece.

| minrest a răspuns:

Salut! Ca sa iti raspund intai specific, de la durere in sine, mai ales una usoara, nu ai ce sa patesti. Faptul ca te doare arata insa o trauma locala, si faptul ca dureaza arata ca nu e ceva foarte usor. Dar sa te intreb ceva: De ce ai avut nevoie sa faci sex anal? In aparenta, intrebarea mea e absurda, parca as intreba pe cineva care a fost la strand de ce a intrat in apa. Dar sexul anal nu e de fapt activitatea de electie a gay-lor. De fapt studii serioase arata ca sex anal fac mai ales cuplurile heterosexuale, pentru ca vor o metoda de contraceptie, vor ceva stramt, si femeile accepta mai usor aspectul dureros, umilitor si neparticipativ pe care sexul anal il implica. Un gay recurge la asta ca sa poata face sex cu un straight, dar nu e cazul vostru. O mai fac cei ce au un fetis legat de durere si umilinta, masochistii. Puteati sa faceti sex oral recipros, sa va frecati penisurile unul de altul, si mai sunt variante destule. Deci, de ce ai recurs la sex anal?

| Camuflaj2017x a răspuns:

rolling on the floor data viitoare ia o muje mai binelaughing

| Kingsley a răspuns:

... esti fraier. Trebuia sa ii dai si tu la buci.