| Bianca85030 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru. Am făcut sex neprotejat cu iubitul meu si azi m-am băgat la somn după-amiază cand m-am trezit a am avut greturi si ameteli si inca am. Mentionez ca eu cu prietenul meu ne dorim un copil. Dar in ultimele zile am avut o durere puternică de măsea si am luat pastile si antibiotice poate am exagerat cu ele. Intrebarea mea este daca starea de rau poate fi si de la acele pastile sau poate fi o sarcina?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Simptomele sarcinii nu apar asa repede. De la pastile te simti asa. Fa-ti un test de sarcina dupa 2-3 saptamani.

| Adry05 a răspuns:

Da ma ca o sarcina se formeaza asa a 2-a zi dupa contact.
e de la medicamente

| Andreeush a răspuns:

E prea devreme să apară simptome.
Așteaptă un timp și fă un test de sarcină.

| sofisis a răspuns:

Cand ai facut sex cu prietenul tau?

| ywar a răspuns (pentru sofisis):

Tot timpul face! E un perpetuum mobile de speta intai. Se culca si face sex si pe urma iar se culca si uite asa... Putem spune in acest fel ca se conserva energia happy

| sofisis a răspuns (pentru ywar):

Pai serios, din intrebarea ei nu mi dau seama daca vorbeste de un act sexual din ziua aia, din seara de dinainte sau de acum 2 saptamani.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Daca erai in perioada fertila, se poate sa fi ramas insarcinata.
Fa un test dupa 21 de zile.

Răspuns utilizator avertizat
| Amely21 a răspuns:

Eu cred că starea asta a fost mai degrabă de la medicamente. pentru că nu apar chiar așa de repede, simptomele de sarcină.
Dar posibil să fi și însarcinată, dacă ai făcut neprotejat happy