| toniantonel a întrebat:

AM nevoie de niste sfaturi! Am o prietena de vreo doua saptamani si in ultimul timp vad ca nu prea mai comunica ca la inceput cu mine. Nu stiu ce sa fac! Eu vorbesc singur de fiecare data, eu pun intrebarile, eu raspund la ele. Ce trebuie sa fac? Va rooooog dati-mi niste sfaturi!

Răspuns Câştigător
| EcstasyDubstep a răspuns:

Mda...cam asa am facut si eu cand m-am despartit de fostul.:-s ai putea sa ii spu ceva de genu' "ce parere ai"(dupa ce ii zici ceva" sau mai povesteste-mi ce ai facut azi" si daca nu prea are chef sa povestesca ..bafta...daca raspunde la tot ssi dezvolta cat de putin e doar timidawinking

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Subiectele tale nu o intereseaza.

| 90SecDeViataa a răspuns:

Pune-i la mana dreapta a ta numele prietenei tale, du-te la baie si fericeste-te

| EcstasyDubstep a răspuns (pentru 90SecDeViataa):

Fericeste-te laughing de unde? de la a te ferici laughing

| crissu99 a răspuns:

Vorbesti cu ea si o intrebi de ce este asa, daca evita raspunsul si gaseste motive ciudate si are o atitudine respingatoare ar trebui sa o intrebi daca mai vrea sa continuati relatia ...si daca aii facut ceva gresit. Funda?