| BraduRazvan a întrebat:

sad, am nevoie de voi urgent intr-o relatie...
Deci sunt cu o fata de 2 luni si nu stiu ce sa fac deoarece am aflat ca vrea sa imi d-ea papuci pentru cel mai bun prieten al meu crying ajutati-ma nuhs ce sa fac sa ii dau papuci eu acum sau sa astept sa imi dea ea papuci am nevoie urgenta de raspuns
multumesc crying( broken heart crying

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cel mai bun prieten? nu prea cred daca ti-e prieten adevarat nu va face asta sau iti va cere parerea ca sa nu va afecteze prietenia

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ai grija sa nu fie doar o vorba. + ca daca era asa ti dadea deja cred.
asteapta sa vb cu ea ca doar asa sigur sti ce vrea si daca ti da asta e spune-i ca puteti ramane pr daca vrea si gt. asa pari si de trebuiehappy.si iti cauati alta fata.

| Narfundo a răspuns:

Nu intelegthinking vrei sa vorbim noi cu prietenul tau? Glumesc desigur. Sper sa intelegi la ce ma refertongue

| BraduRazvan explică:

E grea situatia sad

| Neeco a răspuns:

Asteapta intai sa vezi cat de adevarat e zvonul. Si daca e asa, descotoroseste-te de amandoi. De el, care numai prieten nu iti e si de parasuta.