| Sp4RkMan a întrebat:

Am nevoie urgent de un raspuns, am facut sex cu prietena mea inainte sa ii vina menstruatia cu 2 zile inainte, contacul a fost cu prezervativ si ejacuare inauntru, prezervativul a ramas inauntru, si nu l-am mai gasit.Mentionez ca ultima menstruatie a ei a fost pe 15.4. 2012 iar acum pe 9.5. 20120, contacul sexual a fost pe 7.5. 2012, exista riscul ca prietena mea sa ramana insarcinata? Funda, ajutor va rog! happy

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sansele sunt minime sa ramana insarcinata pentru ca nu era in perioada fertila

| ColaCola a răspuns:

Nu are cum sa nu il gasesti, este imposibil omule.Vaginul are cam 10 cm si variaza pana la 16, oricum, nu are unde sa se ascunda.Mai bine v-ati chinui sa il luati pentru ca e foarte posibil ca iubita ta sa faca rana pe col sau o infectie foarte urata.
Sanse nu sunt atata timp cat ea are un ciclu regulat, doar asa nu ar fi in perioada fertila.

| Silviu591 a răspuns:

Riscul exista si unul destul de mare, totusi..sa inteleg ca prezervativul este inca in ea? tu esti prost? baga-i si tu doua degete sa-l scoti, nu-l lasa acolo

| Florinel a răspuns:

Wow nu am mai auzit ca prezervativul sa ramana inauntru...straight face oricum... nu cred ca o sa fie gravida. Ps: asta se intampla cand il iei cu 1-2 marimi mai mare si nu ai ce pune in el.

Răspuns utilizator avertizat
| Suiram06 a răspuns:

CE? cam nasol pentru aman2... pastila de urgenta sa ia in MAXIM 72 de ore de la contactul sexual... si acum vrei sa spui ca prezervativul se afla inca in domnisoara?:O:O:O nu credeam sa citesc asa ceva

| piisycutzza a răspuns:

Te-ai uitat vreo data la un vagin ( facut pe calculator si vazut dintr-o parte ) e in forma de L culcat cu limba in drespta. Poate a cazut acolo.

| Sp4RkMan explică:

Ea spune ca nu a luat prezervativul, ca sigur a ramas in ea, mi-a facut-o odata luandu-mi prezervativul si ascunzandu-l, nu vroia sa recunoasca pana intr-un final cand mi-a spus ca l-a luat eahee hee dar de data asta s-a jurat ca nu l-a luat, l-am cautat peste tot dar fara rost, nici nu stiu ce sa cred big grin

| Sp4RkMan explică:

Am bagat, fara rost, am incercat cateva minute, si am si degetele lungi, nu am gasit absolut nimic big grin

| Sp4RkMan explică:

Ok, multumesc, macar stiu ca nu poate sa ramana insarcinata.