| Maniacul99 a întrebat:

Salut TPU,am niste bubițe mici albe pe penis dar nu mă deranjează cu nimic nu mă dor nu mă ustura nu mă mananca,nu sunt pe capul penisului sau pe inel,incep de la baza penisului până la jumatate,știe cineva ce poate fii? Țin să menționez că igiena e la ordinea zilei, mă spăl zilnic mai ales la acea zona. Fundaaa!

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt simple acumulari sebacee (de grasime) in porii pielii, din moment ce sunt situate la baza firelor de par. In mod aproape sigur reprezinta tot o forma de acnee. Probabil ca vor dispare cu timpul, la fel cum se intampla si cu eruptiile acneice de pe fata, de pe frunte, sau alte parti ale corpului. Multa sanatate!