| cineghici a întrebat:

Salut,Tpu.Am o dilema, intr-o seara eram cu un prieten si cu o fata si aceea fata datea semne ca ma place, eram foarte sigur ca ma place. A doua zi am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna si a raspuns nu. Dupa o saptamana vine si imi spune ca ma iubeste si ma ia de gat. Ce poate sa insemne asta? Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| MisterRip a răspuns:

Ca tu nu stii cum so abordezii asta, fata clar ca vroia sa fie cu tine, dar trebuia so ei altfel, prima trebuia so scotii in oras, sa se obinuiasca cu tine, si nu te mai refuza. Acum fa asa. Scoateo in oras, fa-o sa se simta bine, si accepta relatia, si usor usor vezi ce iese. Deci fata pare ca nu prea stie ce vrea, eu asta observ, deci tu fi ala care stie, si fa-o iubita ta. Bafta

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Probleme de personalitate.
Sfat: cauta compania unei fete numai daca vrei sa te casatoresti cu ea.
Cauta sa cunosti caracterul unei fete mai inainte de a-i cere prietenia. Unii oameni(si baieti si fete) au probleme de personalitate (la nivel mintal).

| Danysan a răspuns:

Poate s-a razgandit dar fi mai preacaut, testeaz-o vezi sa nu te ia la misto ...Succesx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te tachineaza

| Deyutza1039 a răspuns:

Asa sunt unele fete, prima data spun "nu" si dupa un timp isi dau seama ca au fost proaste! Deci te place! Succes!
Funda?

| RoxanaGhost a răspuns:

Nu ştie ce vrea de la viaţă...Asta e -.- straight face...