| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare.

Cand vorbesc cu prietena mea adica cand o sun pe video si imi arata vaginul, corpul se dezbraca si o vad dupa aia am in pantaloni un fel de lichid transparent vascos, DAR doar ea, daca vb cu alte fete sau ma uit la filme pentru adulti n-am nici o problema, poate doar o erectie si atat, si cand ma gandesc la ea cum facem dragoste apare lichidul acela transparent, niste sfaturi, pareri? Apreciez!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De fiecare data inainte de a incepe sa discuti cu iubita ta, asigurate ca ai la indemana servetele umede parfumate, ori o batista sau un prosop cu care sa-ti stergi lichidul prejaculator, fiindca acesta este produs in mod inevitabil in cazul in care se instaleaza starea de excitare intens. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Este doar lichidul pre-ejaculator, inseamna ca pe ea o iubesti sau e o coincidenta si doar la ea se intampla.

| ShamelessQboy a răspuns:

Te excita prea tare, o placi suficient de mult!
Sex ai facut vreodată?