| zeratw a întrebat:

Am o întrebare. Credeți ca as mai avea o șansa sa ma împac cu fosta prietena? Si acum va spun si de ce... Noi ne am despărțit astăzi dintr un motiv anume si acela ca ea a aflat nu stiu cum de la cea mai buna prietena a ei ca eu as fi stat cu ea doar ca sa facem sex si ca ea credea ca eu aveam părerea despre ea ca e curva si o proasta. Aveam doua luni de relație si simțeam Ca imi găsisem sufletul pereche si ea imi spunea la fel ca nu a mai văzut baiat ca mine si ca nu va renunța asa ușor la mine, eu am 19 ani si ea 18, in fine. Ne promisesem chestii împreuna, mi-a spus ca ma iubește din a doua săptămâna si a mai zis ca nu a mai iubit pe nimeni asa de mult si ca nu i-a fost mai drag de cineva asa mult. Credeți ca as mai avea vreo șansa sa ne împăcăm? M a prezentat si părinților ei si na, si eu aveam se gând sa o prezint acum in vacanța la ai mei. Ea înainte sa stea cu mine a acut o relație a mai avut o relația de 1 an si 4 luni in care a fost rănită ai a suferit mult si imi spunea mie ca nu vrea sa mai sufere si ca vrea ceva serios, si eu voiam la fel. Nu stiu cum sa zic, dar eu am ținut la ea si acum mai tin si nu imi vine sa renunt asa ușor la ea, dar daca nu se mai poate asta e, dar măcar sa mai am o șansa. De ce ar crede asta ca eu vreau doar sa ma culc cu ea cand eu i am dovedit ca o iubesc sau ca măcar tin la ea cu adevarat. De ce ar crede asta? Credeți ca mi Ar mai da o șansa? Dau funda pentru cel mai bun răspuns

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ar trebui să îți dea. Deși, dacă pleacă urechea la orice terchea-berchea, nu prea știu la ce ți-ar folosi. Te gândești că peste o vreme alți „binevoitori" îi vor șopti cine știe ce alte chestii și ea îi va crede pe ăia, nu pe tine?!?

| vocea a răspuns:

Daca vrei sa te impaci cu ea nu trebuie sa te mai stresezi, daca te iubeste te va cauta ea, fii barbat nu o mai cauta.