| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare dar e cam ciudata", fetele fac laba?
Va rog fara raspunsuri aiurea!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ele nu au penis ca noi, ele probabil o fac cu degetul

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, insa ''l@ba'' in cazul lor este numita ''degetica''

| mihai69 a răspuns:

Da, doar că ele o numesc „degețica"; ghici de ce? rolling on the floor

| Sofer a răspuns:

Când sunt cu iubiți lor pot sa le facă laba.

| Eugen80 a răspuns:

Fetele / femeile, ca si barbatii, pot sa se masturbeze.
Daca vei invata termenii mai specifici vei intelege ca se poate. Auto-satisfacerea se face si de catre femei si de catre barbati cam cu acelasi scop. Deci nu toati si nu toti o fac si daca o fac, fiecare o face cum ii place si de cate ori vrea.
Nu poti acuza o femeie ca se masturbeaza, asa cum nici un barbat nu-l poti acuza ca ar face acelasi lucru, tine de fiecare acelasi lucru, este e chestie de intimitate.
DAR daca vrei sa afli cum, ar fi bine sa te documentezi. Ca barbat daca stii sa iti satisfaci partenera si cu manuta... ai un mare avantaj.

| MULLER96 a răspuns:

Da, cu degetul pentrucă nu au penis ca noi.

| Welterweight a răspuns:

Fac degețica

| Hahaha08 a răspuns:

Fac in alt fel laba, dar fac, adica isi baga un obiect asemanator cu un penis in vagin, atat