| 5uMMeR a întrebat:

Am o intrebare de maxima seriozitate despre penis.

Penisul meu este uncircumcised, adica cu piele pe cap, nu stiu exact cum se numeste.

Cand eram mic, pe la 12 ani, am avut fimoza si m-am tratat/operat. Acum, la 16 ani, penisul meu merge tras pana la capat cand nu e in erectie, iar cand e in erectie maxima pielea nu mi se trage singura, decat pana la jumatate. Daca incerc eu putin merge pana la capat, dar nu e lejer, adica ma chinui putin. Deci fimoza nu cred ca am.

Nu stiu daca e normal ca pielea sa se traga pana la capat singura in erectie. Mă va afecta in viata sexuala? De asemena, cand ma masturbez eu nu trag de piele pana la capat pentru ca nu mi este placut, dupa cum am zis.

Multumesc pentru atentie, funda si rog seriozitate!

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria. Nu mai ai fimoza si poti face fata la orice fata care te solicita sa faci sex cu ea.

| 5uMMeR explică:

Hai zi pe bune laughing)))

Răspuns utilizator avertizat
| 5uMMeR explică (pentru NuStiuCeNumeSaPunFrate):

A lol. Acum ma simt mai usurat, credeam ca am fimoza din nou? Apreciez raspunsul si mai astept pareri ca sa fiu sigur.