| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare destul de subtila la voi, mentionind ca am 14 ani,conditiile sunt urmatoarele: Vreau sa intretin relatii cu o fata random din cele care ma plac si imi dau aluzii directe,dar luind in considerare faptul sa sunt indragostit de alta fata,nu sunt sigur ca ma pot mentine pe monogamie in timpul relatiilor cu aceste fete dorite doar pe plan,dar nici nu stiu daca sa ma prezint deodata ca poligam,pentru ca fetele sunt fiinte firave si sensibile, mai ales ca la varsta asta(14, 15 ani) ele au nevoie de cineva care sa le iubeasca, nu sa le foloseasca pe post de curve.Nu am rabdare sa caut alta "prințesa" pentru relatii trainice, dar pe deoparte nu vreau sa ratez şansa de a avea experienta doar pe plan sexual.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 14 ani esti cam micut pentru asemenea aspiratii, mai ales ca acum ai doar un cuculet, nu un penis adevarat.
Ti-as recomanda focusul sa-l ai pe carte, ca bate examenul de evaluare la usa si eventual pe satisfacerea manuala, explorandu-ti corpul!
Toti adolescenti viseaza sa devina Don Juani, crezand ca-i de ajuns sa aiba un cuculet in erectie, dar mai au drum lung de parcurs, pentru a stii sa satisfaca o fata/femeie.
Experintele sexuale incep mai tarziu, acum explora-ti corpul si invata sa te autosatisfaci cu masura, ca nici masturbarea excesiva nu-i sanatoasa.

| Ara997 a răspuns:

Mai bine stai "cuminte ".

| Kingsley a răspuns:

Invata carte ca bate evaluarea la usa.