| Abcdefghijkl123456789 a întrebat:

Salut tpu...am o intrebare foarte jenanta si regret enorm acest lucru..cum fac sa trec și eu peste un regret..mai exact, m-am masturbat intr-o ora de curs si regret enorm asta

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Done it, nu ai ce regreta, mai ales dacă profa era bună.

| Abcdefghijkl123456789 explică (pentru SG1995):

Bai frate chestia ciudata era ca eu stateam in ultima banca si eram micut de inaltime si restul mari dar era barbatrolling on the floor)) si nu vedeam asa ca nu prea mi-a pasat

| SG1995 a răspuns (pentru Abcdefghijkl123456789):

Cum am zis done it, să vezi acu 3 ani când am dat bacu eram horny toată ziua, nu am făcut-o dar era acolo o profă blondă, de vreo 40, cu niște forme apetisante, mamă-mamă.

8 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nu e mare lucru.

| Radandam a răspuns:

Si te a vazut cineva? esti fată sau băiat?

| Abcdefghijkl123456789 explică (pentru Radandam):

Nu m-a vazut nimeni, sunt baiat dar gen nu mi-am scos...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Abcdefghijkl123456789):

Si atunci cum ai facut?

| Notmyaccount a răspuns:

Asta e! E o experienta unica?

| Abcdefghijkl123456789 explică (pentru Notmyaccount):

Este dar este foarte ciudat si nu as incuraja frt