| SkryDll a întrebat:

Am o intrebare foarte stupida dar tot vreau sa ii aflu raspunsul vreau seriozitate laughing
Deci sa zicem ca faci sex luni si ejaculezi in aceea persoana faci marti, miercuri, joi, sambata si ejaculezi iar in ea exista vreun risc sau o sa se faca copilul mai repede rolling on the floor e o intrebare stupida dar sunt curios. Pace

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din cele aproximativ 28-30 de zile cate are un ciclu menstrual mediu/normal femeia poate sa ramana insarcinata NUMAI intr-o SINGURA si anume in ziua de ovulatie adica in ziua in care se produce eliberarea OVULULUI din foliculul ovarian. Acel ovul careeste eliberat in a 14-15 zi a ciclului poate fi fecundat doar de catre spermatozoizii existenti in sperma ajunsa in vagin cu 1, 2 sau 3 zile inainte + ziua de ovulatie. Sanatate!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu

| Necunoscut112 a răspuns:

Cred că tu eşti niţel tâmpit.

| Staind a răspuns:

Miercuri. Zi de post.
Doamne fereste.