| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Am o intrebare referitoare la singuratate nici nu stiu cum sa formulez. De exemplu un baiat ajunge la varsta de 30 de ani fara sa fi avut vreodata o fata credeti ca acel baiat va renunta sa caute pe cineva si va trai singur, au mai fost cazuri din astea.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Asta tine de fiecare in parte si de experientele care vor urma, poate ca va intalni pe cineva, poate ca nu, desi probabilitatea scade pe masura ce ani trec

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 30 de ani e barbat in toata firea. Inseamna ca are probleme de socializare cu sexul feminin.

| SG1995 a răspuns:

"Baiatul" ala la 30 de ani e barbat in toata firea.
Iar raspunsul la intrebare e ca: Depinde de personalitate, daca e pesimist are toate sansele sa ajunga ca Scrogi a lui Dickens.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, au mai fost, sunt și vor mai fi. Eu unul am ajuns până la 35 și încă număr anii. Nu am renunțat încă să mai caut, dat m-am lămurit și m-am scârbit deja de subiect. Nu am nici o așteptare realistică, atât că nu mi-am pus încă în cap că e imposibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodată nu e prea târziu să ai o experiență plăcută și interesantă.
Trist este să renunți.

| gabriielaaa a răspuns:

Poate vrea sa gaseasca persoana potrivita pentru el si daca va renuta e posibil sa-l gaseasca ia si viata e diferita si uimitoare, el poate a iubit enorm pe cineva ce nu simtea la fel depide de el si ce hotaraste, viata iti face suprize cad nu te astepti.