| TonyStarkRO a întrebat:

Am o mica intrebare: Am o fata in clasa, si sta exact in fata mea. Si in fiecare ora isi intoarce capul spre mine, sa vad ce fac, ma analizeaza in orice fac: cand scriu, citesc, raspund la ora, etc. Mi-a spus un prieten ca a vorbit cu prietena ei si ea i-a spus prietenului meu ca ma place... Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Si noi la randul nostru ne putem da cu parerea, cu presupunerea si sa consideram ca te place. Daca vrei sa afli in mod cert care sunt adevaratele sentimente ale ei fata de tine, va trebui sa-ti faci un pic de curaj si sa o intrebi pe ea in mod direct. Succes!

| Morari_Valeria_1996 a răspuns:

Ce am putea crede... fata teplace ce te deranjeaza? comportate doar frumos cu ea.

| TonyStarkRO explică (pentru Morari_Valeria_1996):

Nu mai, am vrut doar sa vad daca voi credeti ca ma place. Poate nu ma place, nu sunt sigur.

| Morari_Valeria_1996 a răspuns (pentru TonyStarkRO):

Normal ca te place daca seuita doar la tine si incearca sa fie mereu in preajma ta, tias recomnda s-a cauti pe Youtube semne daca o fata te place, sunt multe asa genuri dar poftim la asta uitate https://www.youtube.com/watch?v=fESS0D1dHzI aici e totul real, la fiecare fata sa se intamla