| MotoKatâr a întrebat:

Am o mica întrebare în legătură cu linia fierbinte. Pe diferite site-uri unde sunt afișate numerele de telefon scrie ca te poți întâlni cu o fata sau mai multe de acolo pentru a presta servici sexuale contra cost bineînțeles. Și as vrea sa știu dacă este adevărat, adică dacă ele chiar sunt din orașul tău și chiar o sa vina la eventuala întâlnire. Zic din orașul tău, deoarece scrie pe anunț ca este publicat în Constanța ca exemplu.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Vrăjeli ieftine, ca să te facă să apelezi numere cu suprataxă.

| vocea a răspuns:

Este o scamatorie facuta sa te stoarca bani.

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

DA! și eu sunt Constănțean și da este pe bune! Intră în contact cu ele și urmează pașii ce trebuie făcuți întocmai!

| MotoKatâr explică (pentru Cezar_Ciobanu_1967):

Cezar_Ciobanu îmi poți da mesaj în legătură cu niște detalii te rog. As dori și eu sa apelez la aceste servicii.

| RaduXZ9 a răspuns:

Nu te gandi ca sunt fete frumoase si tinere acolo