| kingrobinho a întrebat:

Am o mica problema. Deci nu stiu ce s-a intamplat cu prietena mea. Nu ne-am mai vazut de vineri, dar am vorbit prin mesaje. Problema e ca sambata am vorbit bine si frumos, dar azi parca e altfel... nu recepteaza prea bine mesajele, gen baga raspunsuri simple si scurte, desi ea nu e asa.
Ce ar putea avea? Am impresia ca e de la ciclu, ca altceva n-ar putea avea.
Dau funda happy

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate este obosita, poate priveste la vreun film, poate o doare capul si sta in pat incercand sa adoarma, sau poate este in compania cuiva si nu are timp sa detalieze.
Mai lasati-o usor cu mesageria ca omorati toata dragostea.
Ce dumnezeu va mai spuneti cand va intalniti, aca epuizati totul prin mesaje?

| vocea a răspuns:

Probabil ai suparat-o cu ceva, eu zic sa ii dai un mesaj daca este bine si sa astepti sa vezi ce spune.

| Ungureanu_Petru_2000 a răspuns:

Te inseala. Eu zic sa o lasi. plz da funda