| xBadBoy007x a întrebat:

SALUT TPU am o mica problema si as vrea sa ma ajutati deci eu numai stiu ce sa fac sad numai stiu ce sa ii zic, deci e vorba despre o fata care mie imi place ff mult si ea vrea sa fim decat prieteni ceea ce nu prea cred pentru ca e cam geloasa daca ma suna alte fete sau pun la status te iubesc X si cand e prin preajma mea zambeste tot timpul si se joaca in parul ei deci fetelor ce credeti ca inseamna asta am incercat sa fac eu primul pas dar tot nu a vrut o fi prea timida ea si nu vrea inca o relatie, asta nu prea cred ca e cam schimbatoare acum 4 zile eram ff suparat si mi-a spus sa daca vreau sa fiu cu ea si i-am psus ca nu amici doar atata mi-a spus ca sa o tin de gat etc i-am spus ca nu si dupa aia nu am putut rezista o tineam de gad eram tot timpul in preajma ei si se simtea foarte bine cand eram eu asa am observat dar de la o vreme spune ca se mai gandeste daca ma lasa sa o tin in brate sau daca ma pupa " pe obraz" si + ca a recunoscut ca ii place de mine are si poza cu mine la avatar si un status cu " te iubesc, te plac" etc si sunt chiar spuse din inima deci va rog numai stiu ce sa mai cred ma puteti ajuta sad? va rog mult

4 răspunsuri:
| EdiiThxoxo a răspuns:

Si ce mai asteptati? E clar ca e o atractie intre voi! Porneste la atac, sarut-o, spune-i ca vrei sa fii cu ea... poate fi putin rusinos, dar mai bine 5 minute de rusine si o relatie frumoasa de iubire! Sper sa te fi ajutat cu ceva!

| xBadBoy007x explică (pentru EdiiThxoxo):

Am incercat m-am dus cu ea la plimbare... dar cand am vrut sa o sarut asa incet a plecat repede a zis ca o striga prietenele ei

| EdiiThxoxo a răspuns (pentru xBadBoy007x):

Mai incearca! trebuie sa reusesti!

| xBadBoy007x explică (pentru EdiiThxoxo):

Ps: ieriseara m-am dus cu ele si cand am vrut sa ma duc langa ea ma cam evita straight face habar n-am de ce... poate din cauza prietenelor ei oricum i-am trimis mesaj sami zica direct ca nu vroia si daca mai suntem prieteni sau nu ca sa pastrez distanta intre noi doi eram nervossad