| TheGreyGrasshopper a întrebat:

Am o nelamurire si o problema in acelasi timp presupun. Eu cu prietena mea am avut o "partida", am terminat, m-am dus la baie, am dat prezervativul jos si m-am spalat cu apa, m-am sters cu un prosop si am mers inapoi in pat. Dupa cateva minute (30 presupun) m-am dus la baie sa urinez dupa care m-am intors in pat si am inceput sa ne facem reciproc handjob, dupa vreo 15 minute am vrut sa incep sa ii fac oral insa fix inainte, si a pus mana cu care mi-a facut handjob deasupra vaginului, si a luat mana dupa care am inceput sa ii fac oral cateva secunde si am continuat cu penetrarea (handjob-ul). Exista vreo sansa sa ajunga vreun spermatozoid sau vreo sansa de sarcina de la lichidul preejaculator? Dau funda, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca ai afirmat cat se poate de evident ca : ''... dupa ce am terminat, m-am dus la baie, am dat prezervativul jos si m-am spalat cu apa, m-am sters cu un prosop si am mers inapoi in pat. Dupa cateva minute (30 presupun) m-am dus la baie sa URINEZ dupa care m-am intors in pat si am inceput sa ne facem reciproc handjob,.''. Este cunoscut foarte precis faptul ca prin urinare se elimina sperma ramasa in canalul uretrei si drept urmare nu mai raman spermatozoizi VII si MOTILI in uretra si astfel in lichidul preejaculator produs de glandele bulbouretrale dupa urinare, este imposibil sa mai poata exista spermatozoizi viabili. Astfel chiar daca ar fi existatat lichid preejaculator pe mana prietenei tale care s-ar fi lipit de degete in timp ce ti-a facut handjobb dupa urinare, prin intermediul acelui lichid preejaculator in mod absolut sigur era cu totul imposibil sa se poata forma o sarcina. Multa sanatate!

1 răspuns:
| Lorennn a răspuns:

Nu exista nicio seansa. Doar in interiorul vaginului se poate ramane insarcinata