| SorinTudor a întrebat:

Am o problema : Acum un an am fost cu o fata 3 luni dar am aflat ulterior ca avea iubit cu o luna inainte sa ne cunoastem noi si ieri m-a sunat din nou si m-a intrebat ce mai fac si a batut apropo ca ar vrea sa se combine cu mine iar dar nu stiu daca mai vreau sa ma combin cu ea ca s-a schimbat mult si nu-mi place de ea..cand ne-am despartit eu am suferit foarte mult si as vrea sa ma combin iar cu ea dar mi-e foarte frica s-o mai fac sa nu sufar din nou...desi intr-un fel as vrea sa ma combin cu ea si sa ii platesc cu aceiasi moneda...

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Iesi cu ea in Oras si vb direct si fara ocolisuri despre asta. Spune-i ce crezi si vezi ce zice, poate nu mai e asa. Poti sa ii ei si un Buchet de Flori sa vada ca inca esti Baiat Finut.Ideea e sa te gandesti Bine ce vrei sa ii spui deoarece o sa vezi ca fetele sunt destule de Irascibile cand le bati obrazu legat de comportamentu lor defectuos in Relatie.Ideea e sa vb cu ea dar in cel mai Matur mod ca sa priceapa ca nu mai iti arde de tampenii.O sa vezi ce zice si o sa iti dai seama daca vrea ceva Serios.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Razbunarea este fericirea ta pe moment asa ca mai bine o refuzi politicos[asta o va durea cel mai tare]

| GabiArian22 a răspuns:

Cine o face o data o face si a doua oara.Mai bine las.o balta

| Feri a răspuns:

Deja ai pierdut prin faptul ca ai bagat-o in seama laughing Sucker!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bine iesi tu la o bere!? Si-a batut joc de tine, a avut sansa ei iar tu stii deja ca fata nu merita. Esti patit, lasa-l si pe altul sa o pateasca in timp ce tu iti cauti o fata care sa merite. Pana atunci, bere!

| SorinTudor explică:

I-am vazut si facebook-ul si mi se pare mult mai urata decat inainte plus ca mi-a zis ca ea nu isi expune sentimentele dar asteapta sa ii demonstrez eu c-o iubesc si eu i-am demonstrat odata si m-a dezamagit.

| Zuza23 a răspuns (pentru SorinTudor):

In primul rand frumusetea e trecatoare, conteaza caracterul, sufletul persoanei.Nu judecata dupa ambalaj!
Oferai o a doua sansa si asteapta sa faca si ea un pas spre inima ta, nu'ti fie teama ca o sa suferi, daca te temi de asta nu o sa cunosti niciodata dragostea adevarata. Daca te va rani vei trece peste si macar te inveti minte, nu esti prea lamurit de sentimentele tale fata de fata astatongue

| SebastianCMT a răspuns:

Daca si-a batut joc de tine... Nu neaparat ca merita sa ii intorci ''favorul'' dar ii poti arata ca nu ai suferit si ca nimic nu te-a deranjat. Acuma cum simti si cum crezi tu si inima ta daca te vei combina sau nu.

| mateicoca a răspuns:

Creierul zice DA, inima zice NU.

| AdrianExtreme a răspuns:

Dati-va o prima intalnire si s-o vezi cam cat s-a schimbat si ma dati-va intalniri pana cand ii zici daca vrea sa se combine cu tine.

| Raluca_Marincean_1995 a răspuns:

Daca cineva iti da o palma intoarrce si celalat obraz!

| BiancaDrg a răspuns:

Fii indiferent, nu accepta, o poate face iar.