| claudyupkz a întrebat:

am o problema am achizionat o cartela cosmote frog si mi-am activat serviciul enjoi care include optiunea de nett webn walk, mentionez ca am un samsung corby care are inclus youtube, nu pot vizualiza videoclipurile de pe youtube imi da o eroare not respons, aveti idee ce poate avea? incodata mentionez ca youtube imi merge fara flash player.

1 răspuns:
| Brâncuşi a răspuns:

Da deoarece telefonul nu e compatibil...Nu iti merge youtubulstraight face Poate te duci la un reprezentat si iti baga vreun updatewinking Succeshappy Fundaapuppy dog eyes.