| DragoselAjutorul a întrebat:

Am o problema. am fundul mare, ce pot sa fac să îl mai micșorez? Fără mișto.

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Dacă asta e constituția ta fizică, nu prea ai variante. Doar operație estetică sau liposucție dar presupun că nu te gândești la asta.

| HazelEyes77 a răspuns:

Ai grija la alimentatie nu consuma dulciuri, sucuri carbogazoase si carbohidrati simpli si incearca sa faci exercitii fizice speciale pentru micsorarea posteriorului zilnic daca e posibil. Rezultatele se vad in timp.

| pixxie93 a răspuns:

Păi și asta e o problemă? Poate anumitor fete le plac băieții cu fundul mare. Mie una îmi plac