| gabi9119 a întrebat:

Salut TPU, am o problema. Azi am vrut sa i o bag prietenei mele, si cand sa o bag am simtit o durere mare, si cand am scos o era plina de sange. M am dus la baie si m-am uitat, si nu era rupta ața, dar cand ating acolo ma ustura, si nu pot sa decalotez penisul. Ce sa fac

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Spala locul respectiv cu apa calda și săpun, șterge și usucă-l și lasa-l asa ca se vindeca în câteva zile. Evita contactul sexual cu fata respectiva, câteva zile sau cateva săptămâni pana se produce vindecarea completa a locului rănit.

| unu1doi2noua9sase6 a răspuns:

Du-te la urolog. nu strica o vizita

| Gr4ande440q a răspuns:

Eu zic să faci o pauză câte câteva săptămâni în decalotare