| Anndreass a întrebat:

am o problema cu jocul counter strike 1.6 Lant Final este singuru care merge la mine si acum imi apare o chestie cand incerc sa ma conectez la frun server numita: „File read failure" va rog ajutati-ma am reinstalat din nou jocu dar degeaba tot asa face... am reinstalat pana si windowsu si tot asa face. Dau funda celui care ma ajuta! (Sorry for the category)

2 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Ce windows folosesti? Daca folosesti windows 7, e posibil ca asta sa fie problema. Poti incerca cu windows xp care face mai putine probleme cu jocurile.

| radi0esteban a răspuns:

Cred ca s-a incins procesorul pune unitatea in balcon 2 ore si incearca iar