| BehindYouMF a întrebat:

Am o problemă cu penisul. Are 19 cm și îl pot decalota complet dar întâmpin 2 probleme. Prima ar fi că uneori mă doare și a doua că atunci când redevine moale, preputul nu îmi acoperă tot penisul, lăsând o parte mică neacoperită.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Niciuna din cele 2 asa zise ''probleme'' invocate de tine, in fapt NU ar trebui sa-ti provoace motive de ingrijorare fiindca in fapt cel mai probabil reprezinta niste stari si particularitati anatomo-morfologice. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Un medic va fi in stare sa iti dea un diagnostic corect, cauta unul!

| Dana1999 a răspuns:

Mergi la un medic specialist în urologie daca ai dureri

| BehindYouMF explică (pentru Dana1999):

Am dureri f ușoare când decalotez complet