| AlexAlx2626 a întrebat:

am o problema cu penisul meu... am varsta de 18 ani si am penisul de 19cm. problema e ca atunci cand este erect, sta curbat in jos. si ma incomodeaza. ce pot face sa se indrepte? E cam jenanta intrebarea asta. sad Nu ma judecati!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe baza studiilor efectuate atat de catre cercetatori cat si de catre medicii urologi s-a constatat si ajuns la concluzia ca in cazul a aproximativ 80-85% din numarul total al subiectilor care au participat la cercetate, penisul barbatilor indiferent de varsta lor si/sau de activitatea sexuala, prezinta diferite grade de deviere/incovoiere in absolut toate directiile psibile, fata de forma si aspectul unui asa numit penis ''perfect'' adica unul cilindric si drept. Insa acest aspect este lipsit de orice importanta practica pana in momentul in care penisul isi face datoria si menirea in conditii satsfacatoare. big grin

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penisul tuturor e putin curbat, dar felicitari pentru marime

| AlexAlx2626 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! Mostenire din neam happy

| ShamelessQboy a răspuns:

Asta este forma lui si nu ai ce-i face, nu vad ce te incomodeaza

| AlexAlx2626 explică (pentru ShamelessQboy):

Cand e erect ma doare asa. e incomod.

| ShamelessQboy a răspuns (pentru AlexAlx2626):

Gaseste-i o poziție comodă, poarta niste boxeri mai largi sa stea lejer, si eu pateam la fel până am învățat cum sa-l asez confortabil!

| AlexandraAG a răspuns:

Nu exista nici o modalitate sa-l indrepti. Doar daca iei pastile(stii la ce ma refer)

| AlexAlx2626 explică (pentru AlexandraAG):

Da, am citit pe diferite site-uri ca e mai satisfacator pentru femei daca e putin curbat! happy