| AndreiHypnotik a întrebat:

am o problemă GRAVĂ rau de tot, la începutul semestrului a venit o fata la noi in clasa si eu o plăceam din acel moment. De 2 zile ea se tot uita la mine ma apără și vb cu mine.Azi după liceu mi-a zis ca ma place si eu ca un idiot am rămas încremenit acolo chiar si daca voiam foarte mult sa ii spun ca o plac. Imi este frica ce trebuie sa fac maine ca vreau sa ii spun vreau sa o astept la poarta liceului dar daca e o glumă cum i-a făcut prietenului meu sunt disperat va rog.

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te sfatuiesc sa-i ofer un fir de trandafir alb, imbobocit, deschis doar partial.
--Trandafirul alb reprezinta in mod traditional simbolul puritatii, inocentei, virtutii si a sinceritatii.
-- Bobocul trandafirului rosu semnifica admiratia puritatii si frumusetii celui care-l primeste.
-- Oferirea unui trandafir portocaliu (din cauza raritatii) insemna manifestarea admiratiei, a fascinatiei - un dar de foc al inimii.
Curaj! Succes!

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Trandafirul rosu inseamna iubire. Trandafirul galben inseamna gelozie.

| ywar a răspuns:

Boss. ce grava este asta! Ai o problema gravaaa rau.
Daca si asta e problema atunci mortii ei de problema, de ce nu avem toti astfel de probleme?
Nu aveti ce face! Ocupati-va si voi cu ceva!

Răspuns utilizator avertizat
| Eteda a răspuns:

Wow, vad cat de disperat esti laughing totusi eu zic sa nu ii arati asta, Fa rost de nr ei si da i un mesaj sau intreab o ce face, sigur ai Fb ei. Si de la asta o sa te descurci singur, doat fi tu

| bursucdragut a răspuns:

Exista 2 optiuni:
1.-Este o vagaboanda ce isi bate joc de voi pentru a-si creste reputatia fata de ceilalti asemenea ei.
2.-Este o fata ce te place si nu a stiut cum sa reactioneze pentru a te face sa ii acorzi importanta.
Daca spui ca e de la tine din clasa eu spun sa o astepti dupa ore si sa vorbesti cu ea.Las-o pe ea sa vorbeasca mai intai si daca vezi ca e timida ii spui ca te-ai prins ca te place si sentimentul e reciproc.Nu ai nimic de pierdut deci treci la treaba!?

| AndreiHypnotik explică:

Abcdefghjklmnopqrst