| Pufuletzul100 a întrebat:

Am o problema mai ciudata! De ce in ultimul timp am pofta de sex? Imi spuneti?
Vreau raspunsuri serioase, nu faceti mistouri va rog!
Dau funda...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

La varsta ta, dorinta de a intretine contacte sexuale nu se poate cataloga sau considera ca fiind o "problema ciudata" deoarece aceste dorinte de natura sexuala apar pe fondul activitatii hormonale tot mai intense. Dorintele tale sunt comune si se manifesta in cazul tututor baietilor odata cu cresterea varstei adolescentine si drept urmare astfel de dorinte reprezinta de fapt adevarata NORMALITATE. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| Bota_Valentin_1991 a răspuns:

Sunt mai multi factori, depinde de varsta, depinde de imaginatia ta, normal ca ai pofta de sex daca stai cu gandul la el sau te uiti pe materiale cu conotatie sexuala, orice om trece prin perioade in care are pofta maxima de sex, dar sunt si zile in care nu ai chef nici de tine.

| Pufuletzul100 explică (pentru Bota_Valentin_1991):

Am 15 ani si 8 luni si sunt baiat!winking