| Cfd_David_1990 a întrebat:

Am o problema. Nu stiu daca ati patit si voi asa ceva vreodsta si sper ca nu. Deci sunt baiat am 13 ani si am vb cu mai multe fete. Nu de o data. Si am vb destul de mult cu ele si gen m au respins. Nu am avut niciodata o prietena si mna... Si nu am venit cu cocalarismii si rahaturi de astea. Eram absolut normal. Am facut cam orice. Fac sala. Am facut fotbal, baschet inot si tenis. Asta e profilul meu de Facebook ca sa vedeti cum arat si daca as merita asta big grinavid Cfd. Chiar am nevoie de niste sfaturi. Va multumesc sin inima la toti.

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ești încă mic, unde te grăbeși așa? Femeile sunt o bătaie de cap.
Dar dacă vrei, fie.

Da-mi o conversatie cu o fată cu care ai vorbit și îți zic eu ce nu faci bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e varsta la care trebuie sa incepi si tu sa dai ****, ca toti masculii. Urla hormonii in tine.
Stai linistit ca tu nu vrei fete, vrei pasarica.
Iti recomand:
Dillion Harper
Alexis Texas
Mia Khalifa
The sexxxtons
Eu cu astea am inceput.

| Ara997 a răspuns:

Stai calm omule, esti ok, ce te tresezi, ai totusi 13 ani, nu te arunca aiurea cu gatul inainte, minunatele alea care te-au respins o sa se uite lung dupa tine peste 3.4 ani, continua sa faci sport, asteapta sa te maturizezi si pe urma o sa alegi binemersi o fata frumoasa care sa te merite! bafta!
p.s. esti chiar f. simpatic

| Stefanismyname a răspuns:

Esti inca mic, asteapta, toate vin cu timpul

| Zastran_Sorin_1995 a răspuns:

Bai prietene! Puicutele nu se agata pe net. Eu la 13 ani faceam baie in albie si ma jucam cu gainile la tara. Dar na, generatiile se schimba. Eu inca am un telefon din 2010, ca na, l-am pierdut in taxi faceam baie