| ThinkDifferent a întrebat:

Am o problema! Nu stiu daca ma place o fata sau nu. La scoala in timpul pauzei tot timpul se uita la mine dar cand vreau sa ma indrept spre ea sa vorbesc uneori nici nu ma baga in seama. Nu inteleg nimic din chestia asta. pentru ca de o luna incoace se conporta asa ca inainte vorbeam cu ea in fiecare zi pe facebook si acum deloc.
Astept raspunsuri serioase nu jigniri!

3 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

E influentata. Vrea sa te tina"la rece"...

| Chamberlin a răspuns:

Intreab-o daca te place, daca nu iti acorda atentie stai in maini, ridica o banca pana cand se uita la tine rolling on the floor

| Mimmiy a răspuns:

Posibil sa te placa daca mereu se uita la tine. Poate e mai timida atunci cand vrei sa ii vorbesti.Cine stie? Poti sa ii zici unei prietene care e mai apropiata de ea, sa o intrebe ce parere are despre tine sau de ce s-a distantat de tine.