| Slapovita a întrebat:

am o problema si nu stiu ce sa fac, s-a intamplat ceva cu o persoana draga mie. Stam in aceeasi casa si de cateva zile ma evita si vb sictirit, nu imi dau seama ce am facut, am incercat sa vb da tot evita conversatia asta sau ma minte, nu vreau sa am cert cu aceasta persoana si nici sa o pierd, ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Las-o un timp în pace poate își revine și îți spune de ce e așa.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i scrii un biletel si sa-i ceri a spune, care-i motivul supararii.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Să aștepți până o să-i treacă.

| OctavianSps a răspuns:

Probabil vrea sa incheie relatia, si ii este greu sa o spuna in mod direct. Se poarta asa probabil pentru ca vrea sa te pregateasca de un eventual soc.