| AndreyAndrew a întrebat:

am o problema urgenta. Acum 2 zile a venit prietena mea la mine si ne-am uitat la un film. Si ea mi-a pus mana pe vaginul ei prin pantaloni. Așa ca i-am facut "degețica" pana a avut un orgasm, si cum stateam pe ea, am atins-o putin cu penisul de vagin, dar eu nu aveam nici un fel de tentativa de ejaculare. Dar era acel lichid de lubrefiere, dar eu doar am atins putin, atât. Este vreo sansa sa ramana insarcinata?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cred ca filmul era de desene animate, nu? De v-ati incins voi asa? Depinde de materialul din care sunt confectionati pantalonii. Poate fi fata sau baiat.Ha! Ha!

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Șansele sunt minuscule chiar inexistente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de mult a inceput sa ma enerveze aceasta intrebare! Cred ca apare pe TPU de 10 ori pe zi. Prima persoana care ma va intreba treaba asta in viata reala, va primi un pumn in gat!

| Radu284 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa, ca era una care cica nici macar nu a facut sex cu cineva, dar ii era frica ca e insarcinata.

| LoveTenis a răspuns (pentru anonim_4396):

Parca mai era una care avea cam 11 ani deci nu a facut sex si din cauza unei stari de greata s-a intrebat daca era insarcinata! laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| nightwish12356798 a răspuns:

Nu, stai linistit. Copii nu se fac asa de usor

| mihai69 a răspuns (pentru nightwish12356798):

Ba uneori, da. De aia și ies așa fraieri!

| nightwish12356798 a răspuns (pentru mihai69):

rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns (pentru mihai69):

Corect! Facuti prin pantaloni.

| Ceoameniprosti a răspuns:

Cum naibi de esti asa de prost! Daca mi.ai pune intrebarea asta fata in fata ai primi de la mine pumi in capul ala de copil tamp pana la moarte! Cum naibi au oameni ca tine prietene a da stai cred ca si ea e la fel de vaca ca tine! Din cauza celor ca tine lumea se intreaba de ce Romania se duce de rapa! Raspunsu e chiar in fata ta daca te uiti in oglinda! Nu sunt rau dar cred ca cei ca tine ar trebui dusi la azil sau undeva!