| Emanuel1234567890emanuel a întrebat:

am o problemă, vorbesc cu o fata de vreo săptămână aproape și nu suntem încă un cuplu deși mă deranjează faptul că are 16 și a avut un iubit de 21 de ani. 8 luni a stat cu el, eu am 18 ani sunt un băiat destul de ok, am făcut K1 nu urât, nici frumos sunt de caterincă, dar la partea de fete sunt mai rușinos. Sunt încă virgin, am mai avut prietene dar nu ne-am văzut mai mult pe Facebook și eu cu fata asta care vb stă în Spania și eu ÎN România ne vedem amândoi prin martie și mă deranjează faptul că nu mai e ea virgină. Plus că orice băiat îi da com ea îi raspunde. Mi-e frica că nu vb doar cu mine după pic eu prostul, nu-s vreun închis sau tocilar sunt bine, băiat cunoscut de lumea dar asta mi-a fost ghinionul să fiu mai rușinos,, timid". Voi ce spuneți, sa mă combin cu ea plus îmi place de ea mult? Nu stiu, ea îmi raspunde repede la mesaje, ne înțelegem bine doar că mi-e urât așa, ea nu mai e virgină, poate vb cu altii și pic de prost.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca este o dragoste la prima vedere, dar din nefericire pentru tine te-ai indragostit de o posibila... himera. Incearca sa NU te aprinzi mult prea tare ca joaca cu focul te arde mult prea tare. Sanatate!

| Emanuel1234567890emanuel explică (pentru corbulalbrosu):

Ms mult îmi place rău de ea n-aș putea spune las plus că trebuie să ne vedem dar mulțumesc de răspuns încercat ce mi-ai zis o seară frumoasă

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fetita, la varsta ei, are mult mai multa experienta decat tine. Cine stie cati iubiti a avut la activ, pana sa o cunosti tu. Daca vrei vreo virgina, asteapta sa se nasca.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles de ce te deranjeaza ca nu mai este virgina, de ce?
Tu daca-ti pierzi virginitatea odata, crezi ca se mai reface ca sa fii virgin cand te vei casatorii?
Virginitatea nu mai are nici o importanta zilele astea, dar daca esti speriat ca a mai avut sex si cu alti baieti, atunci ar trebui sa folosesti INTOTDEAUNA prezervativ cand faci sex, ca nu se stie ce boli poti lua.
In orice caz, nu stiu ce te doare, ca ea se intinde si cu altii, ca nu-i virgina, sau ca nu poate fii numai a ta?
Este asa cum este, iar daca nu-ti convine, cauta-ti alta!

| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât pe tine te deranjează faptul că ea nu mai e virgină nu e ok.

| sofisis a răspuns:

Pai...in primul rand tu ai o problema cu faptul ca ea nu mai e virgina. Daca te streseaza suficient de mult chestia asta, nici nu are sens intrebarea.
In alta ordine de idei, e relatie la distanta deci e cam vax albina. E degeaba.

| Emma30555 a răspuns:

Nu ai de ce sa pici de fraier. Vezi și tu ce iese, nu te însori mâine

| Goete a răspuns:

Problema e la tine. Pe tine te deranjeaza. Daca nu poti depasi problema asta, cauta o virgina. Oricum, nu in toate cazurile iti dai seama daca e sau nu virgina ai sunt viegine care au facut mai mult sex oral si anal decat cat te-ai masturbat tu...
Deci, daca te deranjeaza, las-o pentru altii

| Alexandrionelu a răspuns:

Din moment ce nu mai este virgina este clar o curva. Sunt curios câte curve îmi vor raspunde la acest comentariu laughing