| SteauaFermecata402 a întrebat:

Am o verisoara de gradul 3 si am o relatie de prietenie foarte buna cu ea. Acum 2 seri a dormit la mine si am dormit cu ea in patul meu. (Am fost singuri acasa.)Eu m-am dus sa fac un duş si in timp ce ma spalam a ciocanit la usa si mi-a spus ca se scapa pe ea. Am tras perdeaua si i-am spus in gluma "daca are ganduri perverse cu mine" si ea a spus "da" eu i-am spus "nu ar fi o idee rea" (in gluma bine inteles) a tras perdeaua si m-a vazut gol. Dupa ce s-a uitat la mine cam 10 secunde a plecat din baie. Cand am ajuns in camera era dezbracata pe pat si mi-a spus ca acum e randul meu sa o vad goala. Ne-am sarutat si am facut sex... precizez ca am fost amandoi virgini recunosc ca o plac doar ca stiu ca nu putem avea o relatie. Am facut sex neprotejat si mi-am dat drumu in ea. Stiu ca nu a fost bine deloc ce am facut. Ce e de facut acum? Va rog fara misto-uri

25 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa o intrebi daca in urma cu 2 zile atunci cand ati intretinut actul sexual si ai ejaculat sperma in vagin, dar inca si in acest moment, adica AZI si MAINE daca a FOST sau daca mai ESTE in PERIOADA FERTILA a ciclului menstrual. Fiindca numai/doar in acel caz se poate forma sarcina. Daca zilele cuprinse intre 19 si 25 Iulie NU fac parte din perioada fertila in acel caz NU se poate forma sarcina. Insa in situatia in care zilele amintite cuprinse intre 19-25 Iulie reprezinta PERIOADA FERTILA, atunci formarea sarcinii a devenit practic inevitabila si fiindca au trecut aproape 3 zile, in acest moment evolutia sarcinii poate fi oprita doar prin folosirea pastilei avortive EllaOne (pastila de a 5-a zi).
Bineinteles ca pastila avortiva EllaOne se foloseste DOAR/NUMAI in cazul in care sexul a fost intretinut intr-o zi care a facut parte din PERIOADA FERTILA a acestui ciclu menstrual. Sanatate!

| relian a răspuns:

Ce e de facut? Sa continuati munca laughing daca va place mai bagati. Referitor la verisor de a 7a spita ma lasi cu povestile astea.
Nu ai nici o problema legat de ce spui tu vara dea 3 dea 4a laughing dai sa sune in continuare laughing

| Emilian65 a răspuns:

Daca era in perioada fertila, este posibil sa devii tatic peste 9 luni.

| SteauaFermecata402 explică (pentru Emilian65):

Oh *** that's not good. Frate nu exista avort?

| ywar a răspuns:

Ce-ti mai place pornakele! Cine era Jenna Jameson, Mia, Elen Hot? Chiar nu aveti de munca?

| Crackman a răspuns:

Ii dai pastila de a doua zi. Daca treaba a fost ieri cu cat stai mai mult cu atat iese copilul mai repede

| HadesSs a răspuns:

Ai frumoase filme xxx in cap, pe ce site le vizionezi? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe lângă toate pagubele pe care le-ai făcut, cel mai probabil dacă nu a luat pastila de a doua zi, o sa nască un copil cu probleme.

| SteauaFermecata402 explică (pentru anonim_4396):

Nu exista avort?

| laSoledad a răspuns (pentru SteauaFermecata402):

Ti-e usor sa vorbesti de avort, ca doar nu-l faci tu, puțoiu' dreacu! Crezi ca se face doar pocnind din degete, fara nicio urmare negativa?! Vai de capul tau! Nu esti deloc cu picioarele pe pamant. Si Romania e plina de oligofreni ca tine si ca aia.

Bă cretinule, tu sa nu te mai adresezi userilor TPU cu "Am spus fara misto-uri in mortii tai.", ca tu esti ala care o sa ai morti in familie, daca toata sarada asta e adevarata. Habar n-ai tu ce-nseamna avortul!

Si pentru prostii care-i spun sa-i dea trogloditei aleia pastila de a doua zi: De unde sa stie saracu' sa-i dea pastila de-a doua zi? Ca i-ar fi dat-o pana acum. Habar n-are, ca doar de aia intreaba pe net.

| cerooscuras a răspuns (pentru laSoledad):

Lol cat am ras rolling on the floor
Esti tare

| cerooscuras a răspuns (pentru laSoledad):

Https://www.tpu.ro/......aceam-sex/

A copiat intrebarea altui dobitoc, cred ca nu avea ce sa faca si a zis,, hai sa pun si eu o intrebare d-asta retardata cum face toata lumea"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apucă-te de scris fantezii erotice.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Cati ani ai, mamica, pentru asemenea scenariu, 10? laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| sanboss a răspuns:

Daca relatia dureaza, stiu cazuri in care 2 rude casatorite au copi handicapati, deci bine ar fi sa te opresti sa sa meditezi cu capul nu cu organele genitale

| Tipu112 a răspuns (pentru sanboss):

Este doar un mit copii nu vor fi handicapati

| SteauaFermecata402 explică (pentru Tipu112):

Parintii mei spun ca vor fi handicapati. Nici nu stiu ce sa mai cred...

| Spartacus12345 a răspuns:

Pot sa iti spun cu mana pe inima sa stai linistit. Conform Bibliei, verisorii de al treilea sunt de gradul opt si se pot casatori. Ma rog, voi mai aveti mult pana la casatorie, dar ideea e ca poti sa stai linistit pentru ca nu ati facut un pacat. Daca i-ai dat pastila de a doua zi mai trebuie doar sa speri ca nu vei fi tata.

| cerooscuras a răspuns:

Dobitoc

| cerooscuras a răspuns:

E plictiseala mare in vacanta asa e?

https://www.tpu.ro/......aceam-sex/

| Lare13M a răspuns:

Pilula de a doua zi, si gandeste-te, ca e pacat sa faceti ceea ce ati facut! vorbiti amandoi si incercati sa ramaneti doar cu relatia de rudenie si nimic mai mult. Si pe viitor, gandeste-te de 1000 de ori ca e pacat si ca nu e bine, in caz mai ai ganduri din astea! Succes!

| Tipu112 a răspuns (pentru Lare13M):

Nu m ai ganditi cu religia?‍♂️

| Madskull1918 a răspuns:

E nasol