| pisikutza20 a întrebat:

am parul putin ondulat si vreau sa am parul drept, mil indrept cu placa dar nu tine mult si la virfuri iar se onduleaza, daca stiti vreun sampon pentru ca sa faca parul drept sau altceva, dau fuundita

Răspuns Câştigător
| ThePinkPanther a răspuns:

Incearca sunsilk pentru par drept(sampon, balsam si masca)

6 răspunsuri:
| тecнιннιlα a răspuns:

Cu o placa f buna si sa te faci ffff des laughing)). Glm sti nu? Asa il arzi ca drkstraight face Il faci ca sarma laughing. Lasa`l asa. Si al mew ii ondulat de fapt a mew ii f ciudat rolling on the floor Si ma enerveaza at wits' end da na m`am obisnuit decat sa`mi ard parul intr`una. Am o prietena are 2 fire in cap la cat de mult si l`o facut. de ctv ori pe zi oh go on :*:*

| InoTkd95 a răspuns:

Sincer nu prea ai ce sa. i faci pentru ca asa a fost norocul tau sa ai parul ondulat. Eu am parul drept si mi-as dori sa il am macar putin ondulat. Ai putea sa ti-l indrepti cu placa si sa te dai cu fixativ altceva nu cred ca ai ce sa. i faci...

| Erika:) a răspuns:

Un sampon ar si syoss. si eu am avut aceias problema ca si tine si il am putin mai drept. si ma piaptan de 3 ori pe zi si ma ajutat. da oricum fi sigura ca nu o sa ai niciodata parul perfect drept( numai daca il faci cu placa cum ai zis tu) happy. sper sa te ajute!:*

| Aly_7975 a răspuns:

E bun Sunsilk sa stii, dar a aparut Nivea Straight & Easy pentru par drept. Eu le-am folosit pe amandoua si sincer sunt mai multumita de Nivea. Acum conteaza si tipul firului tau da par happy Dar foloseste si o ceara pentru par, poti incerca Taft si apoi o crema pentru fixare, tot de la Taft. Eu le folosesc de ceva timp si sunt multumita de ele. Bafta!

| pisikutza20 explică:

Ajuta gama de la sunsilk?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa stea niciodata, a meu ii la fel. poti face pe dracu cu el ca tot asa sta ( cret )