| anonim_4396 a întrebat:

AM Prins-o pe maicamea că il inseala pe taicamiu.I-am spart contul de Facebook(stiu ca nu e frumos)am citi mesajele. De mult timp o banuiam pe ea dar nu aveam dovezi. Statea noptile la tel chiar daca la 4era in picioare, lipsea de acasa, taicamiu a lipsit de acasa o sapt si ea lua anticonceptionale etc.
Ce ziceti? Sa o santajez? Sa ii zic bagam si mie 300E in cs go si daca zice de unde ii zic de la Gyanny(asa il cheama pe ratatu ala) sau sa ii zic tatalui? MI-E ca tata o sa o omare + de asta se destrama familia divort cred si unu la o casa altul la o casa. Dar nici tata nu imi convine sa fie prostu ei sa munceasca sa ii cumpere ei toate prostiile ei? Ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Că fiecare face ce vrea cu viața lui și nu e treaba nimănui chestia asta.

| minrest a răspuns:

Daca o santajezi se destrama familia. Ea sta cu sotul pentru copii, altfel ar pleca la fuker, daca o santajezi o sa vada ca nu iti pasa de ea. Si asa nu are casnicie, copiii nu merita sacrificiul ei, asa ca divorteaza si mai face pentru voi minimum ce prevede legea.

| vocea a răspuns:

Spune-i ca nu vrei ca familia voastra sa dispara si ca nu este singura solutie.

| dolceromania a răspuns:

Ai descoperit că ai o mama curva, adevărul e adevar.du-te la gyani ăla și-i spune sati lase pe mata in pace.

| GeorgeBerbec a răspuns:

Nota 10 cu felicitari straight face

| MagicDream a răspuns:

laughing

| IisusHristos a răspuns:

Pacatul adulterului trebuie pedepsit. Cred ca esti indreptatit sa-i ceri 300 EUR (dar nu sa-i bagi in CS GO, fa ceva mai util cu ei). Insa ai mare grija sa nu-i ceara tatalui tau ci sa-i ceara acelui Gyanny. Daca le place sa si-o traga pe la spatele tatalui tau macar sa plateasca pentru asta. Asta este solutia in care tu ramai cu familia nedestramata si cu ceva bani de buzunar.

| Posible000 a răspuns:

Nu face asta, daca faci asta ești mai rau ca maica-ta. Vorbește cu ea si spune-i că nu vrei sa se destrame familia și sa il lase pe ala sau ii spui tatălui.

| LesterTheMolester a răspuns:

Santajeaz-o si zi să-ți dea alocație 500 lei pe luna pe perioada in care il Înșeală pe tatăl tău.De asemenea poți sa încerci să-l șantajezi si pe amant cerând mai mulți bani de la el.In orice caz felicitări! Teau făcut cu o tona de bani