| xArMaG3ddoNx a întrebat:

Am sa fiu direct..Imi place de o fata si ma inteleg destul de bine cu ea adica:uneori o conduc pana acasa iar uneori vine ea cu mine spre drum spre casa,mai iesim pe afara,o fac sa rada, uneori se uita la mine in timpul orelor si uneori daca spun o gluma, oricat de oribila ar fi rade la ea..Credeti ca si ea ma place? Daca da cum as putea sa ii spun ca eu o plac, intr-un mod nu atat de direct?

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fata e clar disperata si te vrea o manca rau si se abtine ca sa nu para disperata fratele meu e momentul sa actionezi si sa sari pe ea

| WaterDrop a răspuns:

Te place cu siguranta. Sarut-o. Nu mai este nevoie sa ii spui ca o placi in cazul asta si ai scapat si de frica.

| Lazar_Cristi_1989 a răspuns:

Ar trebui sa fi sincer cu ea si sa o chemi la o intalnire sau intr-un loc retras ca sa ii zici ca o placi. Daca si ea zice ca te place puteti deveni un cuplu frumos.